Skip to content

Повик за предлози за Едукативен центар за зачувување на природата во Брегалничкиот регион

ДАТУМ

јуни 11, 2014

Категории

Програмата за зачувување на природата објавува Повик за предлози за Едукативен центар за зачувување на природата во Брегалничкиот регион.

Преземете: Насоки за аплицирање | Формат за проектен концепт

 

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

I accept the Privacy Policy