Skip to content

Одржана XVI (шеснаесетта) седница на Советот за развој на Источен плански регион

ДАТУМ

мај 14, 2015

Категории

Советот за развој на Источен плански регион на ден 14.05.2015 година, во општина Берово, ја одржа својата XVI (шеснаесетта) седница. На седницата точка по која се расправаше беше:

  • Избор на Претседател на Советот за развој на Источен плански регион.

За Претседател на Советот беше избран Г-дин Ратко Димитровски – Градоначалник на Општина Кочани.

 

{module [373]}{loadmodule related}

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

I accept the Privacy Policy