Skip to content

ПЛАНИРАНИ ГОДИШНИ АКТИВНОСТИ НА ФИТР за 2021

ДАТУМ

февруари 5, 2021

Категории

Ве информираме за планираните активности за 2021 година на Фондот за иновации и технолошки развој, за планирани јавни повици и предизвици.

Planirani-godisni-aktivnosti-2021-1920x1080-1

Споделeте:

Share on email
Email
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

I accept the Privacy Policy