Skip to content

ДАТУМ

мај 14, 2015

Категории

Одржана XVI (шеснаесетта) седница на Советот за развој на Источен плански регион

Советот за развој на Источен плански регион на ден 14.05.2015 година, во општина Берово, ја одржа својата XVI (шеснаесетта) седница. На седницата точка по која се расправаше беше:

  • Избор на Претседател на Советот за развој на Источен плански регион.

За Претседател на Советот беше избран Г-дин Ратко Димитровски – Градоначалник на Општина Кочани.

 

{module [373]}{loadmodule related}

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy