Skip to content

ДАТУМ

март 10, 2014

Категории

Прес конференција за Проектот: „Вмрежување на мултимедијални центри во прекуграничниот регион – КРЕАТИВА“

 

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy