Skip to content

ДАТУМ

јуни 11, 2014

Категории

Повик за предлози за Едукативен центар за зачувување на природата во Брегалничкиот регион

Програмата за зачувување на природата објавува Повик за предлози за Едукативен центар за зачувување на природата во Брегалничкиот регион.

Преземете: Насоки за аплицирање | Формат за проектен концепт

 

Споделeте:

Email
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Telegram

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

I accept the Privacy Policy